Sıkça Sorulan Sorular

Sitenin üst sağ alanındaki Giriş/Kayıt Ol butonuna tıklayarak üyelik formunu doldurarak siteye üye girişi yapabilirsiniz

Kullanıcılar ve satıcılar için siteye üye olmak ve de ürün eklemek tamamen ücretsizdir.

Evet, üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz.

Sitenin en üst sağındaki “Sipariş Takibi” menü butonuna tıklayıp sipariş no ve e-posta adresinizi girerek sipariş bilgilerinizi takip edebilirsiniz.

Sitenin en üst sağındaki “Sipariş Takibi” menü butonuna tıklayıp sipariş no ve e-posta adresinizi girerek sipariş bilgilerinizi takip edebilirsiniz.

Kargolanan ürün 3 iş günü içerisinde size ulaşmadıysa, iletişim bölümümüzdeki numarayı arayarak veya [email protected] adresine mail atarak bize ulaşabilir ve onay sürecini 72 saat uzatabilirsiniz. Yine Dükkanlar bölümünden satıcı dükkana mesaj göndererek kargonun son durumu hakkında bilgi isteyebilir, ayrıca kargo şirketinin web sitesinden kargonun durumunu kontrol edebilirsiniz.

Teslim aldığınız ürünü iade etmek veya değişim talep etmek için, Hesabım Aldıklarım kısmından vermiş olduğunuz siparişinizin iptal veya değişim talebinizi formu doldurarak itiraz edebilirsiniz.

Ödeme ekranında “Havale” seçeneğini seçerek ödemenizi banka havalesi/EFT aracılığı ile yapabilirsiniz, ödemeniz kontrol edildikten sonra onaylanır.

Evet, anlaşmalı olduğumuz 6 bankanın kartlarıyla 12 ay’ a kadar taksitlendirme işlemi yapabilirsiniz.

Ogansia firmasının satış politikası, Türkiye içerisinde ve Avrupa genelinde tek fiyat üzerinedir. Bu fiyat tek ürünlerde sabit olmakla beraber network üzeri satışlarda, belirli bir bedel ve ürün üzerinden bazı indirimlere tabi olur. Bu indirimleri de size sitemizde kampanyalar halinde yayınlamaktayız.

Hepnaturel.com olarak firmamız Ogansianın resmi satış yetkilisidir, ve Ogansia satış politikasına uyma zorunluluğu vardır. (belgelerimiz bölümünde vardır)  Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde son kullanma tarihleri altı aydan daha aşağı olamaz. Firmamız buna garanti vermektedir. Ve bu aynı zamanda Ogansia’yı da bağlamaktadır.

Sanal pazaryerlerindeki Ogansia ürünlerinde  bizim sitemizdeki satış fiyatlarının altında satış yapan firmalar veya şahıslar ise Ogansia bayisi değillerdir. Eğer bayilikleri var ise şirket tüzüğüne aykırı hareket ediyorlar demektir ve bayiliklerinin iptali söz konusudur. Aynı zamanda bu ürünlerinin tarihinin geçmiş olması, ürünlerinin ambalajının bozuk olması, açılmış olması ve eksik olması hiçbir şekilde Ogansia firmasını bağlamaz. Bununla ilgili karşınızda muhatap bulamazsınız.

Ürünü bizden alın. Almadan önce bize danışın, size neyi, neden alacağınız konusunda sizi bilgilendirelim.

Siz değerli müşterilerimiz bu ürünleri pahalı almayacaksınız. Siz bu ürünleri alırken aynı zamanda bizden hizmet de satın almış olacaksınız. Çünkü biz bu ailenin bir parçasıyız. Sağlıklı yaşama ve yaşlanma yolunda sizlere katkıda bulunmaktan büyük bir mutluluk duyacağız